Stojánky na vizitky

23 položek celkem

Cena

15230
115230

Značky

Barva

Formát

Počet kapes

Použití stojánku

Položek k zobrazení: 23
Stolní stojánek na vizitky, jednoduchý - transparentní
30 Kč včetně DPH
25 Kč / ks

Jednoduchý stolní stojánek na vizitky s jednou kapsou. Vhodné pro umístění navštívenek na šířku. Vyrobeno z polystyrenu.

Kód: BCHT.1.TRA
Stojánek na vizitky se čtyřmi zásobníky, kaskádový
166 Kč včetně DPH
137 Kč / ks

Stolní stojánek na vizitky se čtyřmi samostatnými kapsami. Vizitkovník je vyroben z polystyrenu. Transparentní provedení.

Kód: BCHT.4.TRA
Stojánek na vizitky s osmi zásobníky, kaskádový
226 Kč včetně DPH
187 Kč / ks

Stolní zásobník na vizitky s velkou kapacitou. Zásobník je sestaven ze dvou polí po čtyřech samostatných kapsách na vizitky. Průhledné provedení.

Kód: BCHT.8.TRA
SCRITTO stojánek na vizitky VCR92
19 Kč včetně DPH
16 Kč / ks

SCRITTO® stojánek na vizitky na šířku je vhodný na přepážku nebo na pracovní stůl. Stojánek na vizitky je vyrobený z čirého plastu. Stojánek je určen pro vizitky o velikosti až...

Kód: VCR92
SCRITTO stojánek na vizitky, 4 kapsy 4VCS95
76 Kč včetně DPH
63 Kč / ks

Stojánek na vizitky na šířku je vhodný na přepážku nebo na pracovní stůl. Stojánek na vizitky je vyrobený z čirého plastu. Stojánek se 4 kapsami za sebou je určen pro vizitky o...

Kód: 4VCS95
Stojánek na vizitky na šířku, 4 kapsy za sebou 4BC93
133 Kč včetně DPH
110 Kč / ks

Stojánek na vizitky na šířku je vhodný na přepážku nebo na pracovní stůl. Stojánek na vizitky je vyrobený z průhledného akrylu. Stojánek se 4 kapsami za sebou je určen pro...

Kód: 4BC93
Stojánek na vizitky s osmi zásobníky, kaskádový, černý
Doprodej
278 Kč včetně DPH
230 Kč / ks

Stolní zásobník na vizitky s velkou kapacitou. Zásobník je sestaven ze dvou polí po čtyřech samostatných kapsách na vizitky. Černé neprůhledné provedení.

Kód: BCHT.8.BLA
Stojánek na vizitky, 1 kapsa BC93
40 Kč včetně DPH
33 Kč / ks

Stojánek na vizitky na šířku je vhodný na přepážku nebo na pracovní stůl. Stojánek na vizitky je vyrobený z průhledného akrylu. Stojánek s je určen pro vizitky o velikosti až...

Kód: BC93
Stojánek na vizitky, 8 kapes 8BC93
217 Kč včetně DPH
179 Kč / ks

Stojánek na vizitky na šířku je vhodný na přepážku nebo na pracovní stůl. Stojánek na vizitky je vyrobený z průhledného akrylu. Stojánek s 8 kapsami je určen pro vizitky o...

Kód: 8BC93
Stojánek na vizitky, pro přidělání na zeď WBC93
40 Kč včetně DPH
33 Kč / ks

Stojánek na vizitky, který snadno připevníte na zeď. Stojánek na vizitky je vyrobený z čirého plastu. Stojánek je určen pro vizitky o velikosti až 93x50mm.

Kód: WBC93
Stolní stojánek na vizitky, jednoduchý - bordó
42 Kč včetně DPH
35 Kč / ks

Jednoduchý stolní stojánek na vizitky s jednou kapsou. Vhodné pro umístění navštívenek na šířku. Vyrobeno z polystyrenu barvy bordó.

Kód: BCHT.1.BOR
Stolní stojánek na vizitky, jednoduchý - černý
42 Kč včetně DPH
35 Kč / ks

Jednoduchý stolní stojánek na vizitky s jednou kapsou. Vhodné pro umístění navštívenek na šířku. Vyrobeno z polystyrenu černé barvy.

Kód: BCHT.1.BLA
Nahoru
Další produkty

Stolní a nástěnné stojánky na vizitky. Výběr z provedení jednoduchých či vícenásobných zásobníků. Stojánky jsou vyrobeny z čirého plastu. K dispozici také se čtyřmi respektive osmi zásobníky pro větší počet vizitek. Na vyžádání lze stojánky dodat včetně tamponového potisku s vlastním motivem.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz