Menu plexi stojánky

18 položek celkem

Cena

80704
180704

Formát

Orientace formátu

Položek k zobrazení: 18
Plexi stojánek L A4 na výšku LA4PXV
174 Kč včetně DPH
144 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: LA4PXV
Plexi stojánek T A4 na výšku TA4PXV
209 Kč včetně DPH
173 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: TA4PXV
Plexi stojánek typu A na výšku formát A4 AA4PXV
300 Kč včetně DPH
248 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru A je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: AA4PXV
Plexi stojánek L A5 na výšku LA3PXV
97 Kč včetně DPH
80 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: LA5PXV
Plexi stojánek T A5 na výšku TA5PXV
142 Kč včetně DPH
117 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: TA5PXV
Plexi stojánek typu A na výšku formát A5 AA5PXV
169 Kč včetně DPH
140 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru A je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: AA5PXV
Plexi stojánek typu L formát A3 na výšku LA3PXV
421 Kč včetně DPH
348 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 na výšku.

Kód: LA3PXV
Plexi stojánek T A3 na výšku TA3PXV
461 Kč včetně DPH
381 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 na výšku.

Kód: TA3PXV
Plexi stojánek typu A na výšku formát A3 AA3PXV
852 Kč včetně DPH
704 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru A je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 ...

Kód: AA3PXV
Plexi stojánek L A3 na šířku LA3PXS
421 Kč včetně DPH
348 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 na šířku.

Kód: LA3PXS
Plexi stojánek L A4 na šířku LA4PXS
174 Kč včetně DPH
144 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na šířku.

Kód: LA4PXS
Plexi stojánek L A5 na šířku LA5PXS
97 Kč včetně DPH
80 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na šířku.

Kód: LA5PXS
Nahoru
Další produkty

Stolní nebo pultové plexi stojánky, určené pro jednoduché vystavení informací, jídelního či nápojového lístku. Vyrobeno z ohýbaného čirého plexi skla. Standardní velikosti A4, A5 v provedení na výšku či na šířku.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení