Menu plexi stojánky

71 položek celkem

Cena

251349
1251349

Značky

Formát

Orientace formátu

Položek k zobrazení: 71
Plexi stojánek L A4 na výšku LA4PXV
148 Kč včetně DPH
122 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: LA4PXV
Plexi stojánek T A4 na výšku TA4PXV
183 Kč včetně DPH
151 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: TA4PXV
Plexi stojánek L A5 na výšku LA3PXV
85 Kč včetně DPH
70 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: LA5PXV
Plexi stojánek T A5 na výšku TA5PXV
123 Kč včetně DPH
102 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: TA5PXV
Plexi stojánek L A4 na šířku LA4PXS
148 Kč včetně DPH
122 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na šířku.

Kód: LA4PXS
Plexi stojánek L A5 na šířku LA5PXS
85 Kč včetně DPH
70 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na šířku.

Kód: LA5PXS
Plexi stojánek T A4 na šířku TA4PXS
183 Kč včetně DPH
151 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na šířku.

Kód: TA4PXS
Plexi stojánek T A5 na šířku TA5PXS
123 Kč včetně DPH
102 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na šířku.

Kód: TA5PXS
Magnetický cenovkový stojánek A4 MAHA4
1 631 Kč včetně DPH
1 348 Kč / ks

Magnetický stojánek na letáky A4 vyrobený z masivních akrylových panelů. Stojan na brožury má elegantní vzhled a letáky se do něj snadno vkládají. Můžete si vybrat ceníkový...

Kód: MAHA4
Magnetický cenovkový stojánek A5 MAHA5
571 Kč včetně DPH
472 Kč / ks

Magnetický stojánek na letáky A5 vyrobený z masivních akrylových panelů. Stojan na brožury má elegantní vzhled a letáky se do něj snadno vkládají. Můžete si vybrat ceníkový...

Kód: MAHA5
Magnetický cenovkový stojánek A6 MAHA6
327 Kč včetně DPH
270 Kč / ks

Magnetický stojánek na letáky A6 vyrobený z masivních akrylových panelů. Stojan na brožury má elegantní vzhled a letáky se do něj snadno vkládají. Můžete si vybrat ceníkový...

Kód: MAHA6
Magnetický cenovkový stojánek A7 MAHA7
188 Kč včetně DPH
155 Kč / ks

Magnetický stojánek na letáky A7 vyrobený z masivních akrylových panelů. Stojan na brožury má elegantní vzhled a letáky se do něj snadno vkládají. Můžete si vybrat ceníkový...

Kód: MAHA7
Nahoru
Další produkty

Stolní nebo pultové plexi stojánky, určené pro jednoduché vystavení informací, jídelního či nápojového lístku. Vyrobeno z ohýbaného čirého plexi skla. Standardní velikosti A4, A5 v provedení na výšku či na šířku.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz