20 položek celkem
Plexi stojánek L A4 na výšku LA4PXV
Novinka
133 Kč včetně DPH
110 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: LA4PXVM
Plexi stojánek L A5 na výšku LA3PXV
Novinka
80 Kč včetně DPH
66 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: LA5PXVM
Plexi stojánek L A6 na výšku LA6PXV
Novinka
51 Kč včetně DPH
42 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A6 na výšku.

Kód: LA6PXVM
Plexi stojánek T A4 na výšku TA4PXV
Novinka
133 Kč včetně DPH
110 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: TA4PXVM
Plexi stojánek T A5 na výšku TA5PXV
Novinka
80 Kč včetně DPH
66 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: TA5PXVM
Plexi stojánek T A6 na výšku TA6PXV
Novinka
51 Kč včetně DPH
42 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A6 na výšku.

Kód: TA6PXVM
Plexi stojánek typu A na výšku formát A4 AA4PXV
309 Kč včetně DPH
256 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru A je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: AA4PXV
Plexi stojánek typu A na výšku formát A5 AA5PXV
176 Kč včetně DPH
146 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru A je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: AA5PXV
Plexi stojánek typu L formát A3 na výšku LA3PXV
488 Kč včetně DPH
403 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 na výšku.

Kód: LA3PXV
Plexi stojánek T A3 na výšku TA3PXV
529 Kč včetně DPH
437 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 na výšku.

Kód: TA3PXV
Plexi stojánek typu A na výšku formát A3 AA3PXV
803 Kč včetně DPH
663 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru A je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 ...

Kód: AA3PXV
Plexi stojánek L A3 na šířku LA3PXS
488 Kč včetně DPH
403 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 na šířku.

Kód: LA3PXS
Nahoru
Další produkty

Stolní nebo pultové plexi stojánky, určené pro jednoduché vystavení informací, jídelního či nápojového lístku. Vyrobeno z ohýbaného čirého plexi skla. Standardní velikosti A4, A5 v provedení na výšku či na šířku.