Menu plexi stojánky

71 položek celkem

Cena

231236
1231236

Značky

Formát

Orientace formátu

Položek k zobrazení: 71
Plexi stojánek L A4 na výšku LA4PXV
134 Kč včetně DPH
111 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: LA4PXV
Plexi stojánek T A4 na výšku TA4PXV
167 Kč včetně DPH
138 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: TA4PXV
Plexi stojánek L A5 na výšku LA3PXV
77 Kč včetně DPH
64 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: LA5PXV
Plexi stojánek T A5 na výšku TA5PXV
113 Kč včetně DPH
93 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: TA5PXV
Plexi stojánek L A4 na šířku LA4PXS
134 Kč včetně DPH
111 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na šířku.

Kód: LA4PXS
Plexi stojánek L A5 na šířku LA5PXS
77 Kč včetně DPH
64 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na šířku.

Kód: LA5PXS
Plexi stojánek T A4 na šířku TA4PXS
167 Kč včetně DPH
138 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na šířku.

Kód: TA4PXS
Plexi stojánek T A5 na šířku TA5PXS
113 Kč včetně DPH
93 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na šířku.

Kód: TA5PXS
Magnetický cenovkový stojánek A4 MAHA4
1 496 Kč včetně DPH
1 236 Kč / ks

Magnetický stojánek na letáky A4 vyrobený z masivních akrylových panelů. Stojan na brožury má elegantní vzhled a letáky se do něj snadno vkládají. Můžete si vybrat ceníkový...

Kód: MAHA4
Magnetický cenovkový stojánek A5 MAHA5
525 Kč včetně DPH
434 Kč / ks

Magnetický stojánek na letáky A5 vyrobený z masivních akrylových panelů. Stojan na brožury má elegantní vzhled a letáky se do něj snadno vkládají. Můžete si vybrat ceníkový...

Kód: MAHA5
Magnetický cenovkový stojánek A6 MAHA6
298 Kč včetně DPH
246 Kč / ks

Magnetický stojánek na letáky A6 vyrobený z masivních akrylových panelů. Stojan na brožury má elegantní vzhled a letáky se do něj snadno vkládají. Můžete si vybrat ceníkový...

Kód: MAHA6
Magnetický cenovkový stojánek A7 MAHA7
169 Kč včetně DPH
140 Kč / ks

Magnetický stojánek na letáky A7 vyrobený z masivních akrylových panelů. Stojan na brožury má elegantní vzhled a letáky se do něj snadno vkládají. Můžete si vybrat ceníkový...

Kód: MAHA7
Nahoru
Další produkty

Stolní nebo pultové plexi stojánky, určené pro jednoduché vystavení informací, jídelního či nápojového lístku. Vyrobeno z ohýbaného čirého plexi skla. Standardní velikosti A4, A5 v provedení na výšku či na šířku.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz