Menu plexi stojánky

18 položek celkem
Plexi stojánek L A4 na výšku LA4PXV
201 Kč včetně DPH
166 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: LA4PXV
Plexi stojánek T A4 na výšku TA4PXV
248 Kč včetně DPH
205 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: TA4PXV
Plexi stojánek typu A na výšku formát A4 AA4PXV
319 Kč včetně DPH
264 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru A je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: AA4PXV
Plexi stojánek L A5 na výšku LA3PXV
114 Kč včetně DPH
94 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: LA5PXV
Plexi stojánek T A5 na výšku TA5PXV
166 Kč včetně DPH
138 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: TA5PXV
Plexi stojánek typu A na výšku formát A5 AA5PXV
182 Kč včetně DPH
150 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru A je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: AA5PXV
Plexi stojánek typu L formát A3 na výšku LA3PXV
501 Kč včetně DPH
414 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 na výšku.

Kód: LA3PXV
Plexi stojánek T A3 na výšku TA3PXV
546 Kč včetně DPH
451 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 na výšku.

Kód: TA3PXV
Plexi stojánek typu A na výšku formát A3 AA3PXV
829 Kč včetně DPH
685 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru A je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 ...

Kód: AA3PXV
Plexi stojánek L A3 na šířku LA3PXS
501 Kč včetně DPH
414 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A3 na šířku.

Kód: LA3PXS
Plexi stojánek L A4 na šířku LA4PXS
201 Kč včetně DPH
166 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na šířku.

Kód: LA4PXS
Plexi stojánek L A5 na šířku LA5PXS
114 Kč včetně DPH
94 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na šířku.

Kód: LA5PXS
Nahoru
Další produkty

Stolní nebo pultové plexi stojánky, určené pro jednoduché vystavení informací, jídelního či nápojového lístku. Vyrobeno z ohýbaného čirého plexi skla. Standardní velikosti A4, A5 v provedení na výšku či na šířku.