Nejprodávanější plexi stojánky

Výběr nejprodávanějších plexi stojánků, vhodných pro použití jako informační cedulky, pro ceníky či nabídku v restauracích.

6 položek celkem
Plexi stojánek L A4 na výšku LA4PXV
Novinka
133 Kč včetně DPH
110 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: LA4PXVM
Plexi stojánek L A5 na výšku LA3PXV
Novinka
80 Kč včetně DPH
66 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: LA5PXVM
Plexi stojánek L A6 na výšku LA6PXV
Novinka
51 Kč včetně DPH
42 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru L je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A6 na výšku.

Kód: LA6PXVM
Plexi stojánek T A4 na výšku TA4PXV
Novinka
133 Kč včetně DPH
110 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A4 na výšku.

Kód: TA4PXVM
Plexi stojánek T A5 na výšku TA5PXV
Novinka
80 Kč včetně DPH
66 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A5 na výšku.

Kód: TA5PXVM
Plexi stojánek T A6 na výšku TA6PXV
Novinka
51 Kč včetně DPH
42 Kč / ks

Stojánek na letáky tvaru T je vhodný k umístění na pult nebo stolek. Stojánek na prospekty je vyrobený z kvalitního čirého plastu. Stojánek je určen pro formát letáků A6 na výšku.

Kód: TA6PXVM