Zábrany vstupu se samonavíjecím pásem

4 položek celkem
Bariérový sloupek s flexi pásem délky 3m, kartáčovaná ocel, kónická základna, různé barvy pásu STOP51
2 396 Kč včetně DPH
1 980 Kč / ks

Bariérový sloupek se samonavíjecím pásem délky 3m v různých barvách. Sloupek a kónická podstava z kartáčované oceli, celková hmotnost 10kg. Výška sloupku 1010 mm. 

Kód: STOP51-N
Bariérový sloupek s flexi pásem délky 3m, černý, kónická základna STOP80
2 136 Kč včetně DPH
1 765 Kč / ks

Bariérový sloupek se samonavíjecím pásem délky 3m v různých barvách. Sloupek a kónická podstava z černě lakované oceli, celková hmotnost 10kg. Výška sloupku 1010 mm. 

Kód: STOP80-N
Informační cedule na bariérový sloupek, formát A4 na výšku STOP52
1 119 Kč včetně DPH
925 Kč / ks

Informační cedule na zahrazovací sloupky s flexibilním pásem TENDILINE. Práškově lakovaný ocelový držák s plexi kapsou A4 na důležitá oznámení. 

Kód: STOP52
Potisk pásu bariérového sloupku
od 835 Kč včetně DPH
od 690 Kč / ks

Jednobarevný nebo čtyřbarevný popis samonavíjecího pásu bariérového sloupku. Oboustranný potisk na 3m pás - pět výskytů na každé straně. Minimální náklad 10 kusů.

Kód: STOP-P1M

Bariéry s flexi pásem v nerezovém nebo matně černém provedení. Pás je navinut přímo ve sloupku, který je zároveň osazen patkami pro uchycení dalších pásů. Jednoduchá a rychlá instalace. Slouží k vymezení privátních zón, nebo zamezení vstupu nepovolaných osob.

Provazové a pásové bariéry pro elegantní a efektivní oddělení privátních zón či směrování pěších zón v hotelech, restauracích, lékárnách, na letištích apod. Provedení leštěný chrom nebo mosaz.

Pásové bariéry lze sestavovat do libovolných celků dle potřeby v určených prostorech. Alternativně lze sloupky doplnit o informační tabulky.

Samonavíjecí pás o délce 3 m. Hlavice s pásem je opatřena dalšími třemi patkami pro zachycení pásu z dalších sloupků. Jednoduché spojení nebo rozpojení bariéry. Vhodné pro hotely, restaurace, banky nebo letiště. 

Jednoduchá a rychlá instalace. Čtyři různé barevné provedení pásů. Pevná podstava zajišťuje vysokou stabilitu sloupku. Možnost doplnění informačních cedulek na jakýkoliv sloupek v sestavě. 

Na přání lze dodat pásové bariéry s potiskem dle zadání zákazníka.