Kategorie

Kategorie

Témata blogu

Reklamní áčko A0, ostrý roh, profil 32 mm, kovová záda

Reklamní áčko A0, ostrý roh, profil 32 mm, kovová záda

3 617 Kč
vč. DPH

( 2989 Kč bez DPH )

obj. kód: 350-003

Klasický oboustranný zákaznický poutač A0 s profilem o šířce 32 mm z eloxovaného hliníku v provedení s ostrými rohy. Vysoká tuhost a stabiliní konstrukce je zajištěna díky zádům z ocelového plechu. Velmi účinná forma reklamy před obchody nebo restauracemi.

4 ks skladem

Kvalitní oboustranné reklamní poutače - áčka ve formátu A0 jsou opatřeny dvěma klaprámy s profilem 32 mm. Reklamní stojan je vysoce stabilní i v zhoršených povětrnostních podmínkách v případě umístění ve venkovních prostorech před vaším obchodem. Stabilita je zajištěna především díky zádům z ocelového plechu.

Působivý design dotváří plakátové rámy s ostrými rohy. Na každé straně je uvnitř rámu umístěna krycí fólie, která zajišťuje ochranu plakátů proti vyblednutí.

Každý poutač je standardně vybaven krycími fóliemi, které lze v případě ztráty či poškození dokoupit.
Při použití reklamního áčka ve venkovním prostředí je možné nahradit standardní krycí fólie plakátovými kapsami, které plakát ochrání proti nepříznivým vlivům počasí.

Na základě požadavku zákazníka můžeme vyrobit poutač v atypických rozměrech či barevném provedení. Samozřejmostí jsou množstevní slevy pro rozsáhlejší projekty.

350-003
4 ks

Parametry

Hmotnost
20 kg
Formát
A0 (841x1189 mm)
Materiál
hliník
Rohy
ostré
Profil
32 mm
Barva
hliník (ELOX)

Příslušenství k produktu

1 další produkt ve stejné kategorii: